Amador Likvideerimiskeskus OÜ on peamiselt äriõigusele, pankrotiõigusele, ärinõustamisele ning ettevõtluse arendamisele spetsialiseerunud õigusbüroo. Omades väärtuslikku kogemust ning laia kliendibaasi, suudame pakkuda kompromissitut kvaliteeti mõistlike hindadega. Oma teenuste osutamisel kasutame ka kaubamärki Amador.

Likvideerimiskeskuse kõige tähtsamaks tegevusvaldkonnaks on firmade likvideerimine
(Vaata lähemalt siit).

Samas oleme müünud või aidanud asutada üle 5000 firma. Meie kaudu on muudetud lugematul arvul registrikandeid ning vahetatud äriühingute omanikke. Aitame oma kliente firmade ümberkujundamisel, ühinemisel ja jagunemisel, mittetulundusühingute asutamisel, füüsilisest isikust ettevõtjaks registreerimisel, kaubamärkide registreerimisel, juriidilise aadressi ja kontaktisiku osas ning raamatupidamisteenuste osas.

Osutame kõiki äriühingu elutsükli jooksul vajaminevaid õiguslikke teenuseid. Alates firma asutamisest või ostmisest kuni likvideerimiseni või pankrotimenetluse kaudu registrist kustutamiseni.

Rohkem kui 25-aastane praktiline kogemus ning analüütiline mõtlemine võimaldavad meil leida parimaid lahendusi ka kõige keerulisemate ning mittestandardsete juhtumite korral. Meie ei ütle, et ei saa. Meie ütleme, kuidas saab!

Likvideerimiskeskuses tegelevad Sinu probleemidega magistrikraadile vastava haridusega juristid. Meie vaieldamatuteks plussideks on erialane kompetentsus, turul olemise kogemus ja pikkus, hea asukoht, ettevõtte väiksus ja paindlikkus, klientidest hoolimine ja kliendikesksus, soodsad hinnad ning täislahendused.

Oluline osa klientidest on meieni jõudnud varasema kliendi soovitusel. Soovituse teel liitunute suur arv pakub meile tõsist väljakutset. Selles kajastub rahulolevate klientide hulk  ning see näitab, et suudame pakkuda head ja meelepärast teenust. Likvideerimiskeskust juhib Rene Vill kes on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna.

Rene Vill
Juhataja