Firmade likvideerimineParatamatult tuleb ette olukordi, kus ühel hetkel on vaja ettevõtte tegevus lõpetada.

Põhjused ettevõtte lõpetamiseks (firmade delikvideerimine) võivad olla erinevad:

  • muutunud turusituatsioon või ebaõnnestunud äriplaan;
  • vastuolud omanike vahel;
  • probleemid raamatupidamisega;
  • probleemid Maksu- ja Tolliametiga või muud makseraskused.

Amador Likvideerimiskeskus OÜ on õigusbüroo, mis pakub Sulle  mittevajalikuks muutunud ettevõttega seotud teenuseid. Põhilisteks lahendusvariantideks on likvideerimismenetlus, firma müük ja pankrotimenetlus.

Firmade likvideerimine

Kui võlgasid pole ning raamatupidamine on korras, siis võiks tõsiselt kaaluda likvideerimismenetluse läbiviimist. Likvideerimismenetluse puhul on tegemist protsessiga, mis lõpeb firma äriregistrist kustutamisega. Pankrotimenetlus sobib kõige paremini siis, kui vara on vähem kui kohustisi (kusjuures selline olukord on püsiva iseloomuga!) ning samal ajal on raamatupidamine korras. Muudel juhtudel võiks esimeses järjekorras soovitada firma müüki.

Likvideerimiskeskuse teenust kasutades toimub ettevõtte lõpetamine kliendi jaoks parimal ning valutumal viisil. Ning seda hea hinnaga. Nagu me seda läbi aastate teinud oleme!

Likvideerimiskeskus osutab kõiki äriühingu elutsükli jooksul vajaminevaid õiguslikke teenuseid alates firma asutamisest (ostmisest) kuni likvideerimiseni, müügini või pankrotimenetluseni. Kui ühes ettevõttes asjad ebaõnnestusid või muutus firma lihtsalt tarbetuks, saad soovi korral alustada uuesti.

Likvideerimiskeskuses tegelevad Sinu probleemidega magistrikraadile vastava haridusega juristid. Pakume oma klientidele likvideerimisteenuseid alates aastast 1994. Väärtuslikud kogemused ning analüütiline mõtlemine tagavad kõige optimaalsema lahenduse leidmise ka keerulisemate juhtumite korral. Kindlasti saame efektiivselt aidata ka Sind ja Sinu tülikaks muutunud ettevõtet läbi teenusepaketi – firmade likvideerimine.

Probleemse ettevõtte likvideerimist pole mõtet edasi lükata. Kiire lõppmäng on alati parem kui lõputu venitamine.

Likvideerimise läbiviimiseks võta likvideerimiskeskusega ühendust otse meie kodulehelt või telefoni või meili teel. Vajaduse korral broneeri aeg tasuta konsultatsioonile.

Võta ühendust meie eksperdiga

reCAPTCHA is required.