Juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenus Likvideerimiskeskus OÜ pakub juriidilise aadressi teenust Tallinna kesklinnas. Juriidilise aadressi teenus on suurepärane lahendus ettevõttele, kelle kontor ei asu Eestis. See aadress kantakse ka äriregistrisse.

Juriidilise aadressi ja kontaktisiku teenus

Lisaks juriidilisele aadressile pakume ka kontaktisiku teenust. Vastavalt äriseadustikule võib ettevõtja, muu hulgas välismaa äriühing, kellel on Eestis filiaal, määrata isiku, kellele saab Eestis kätte toimetada ettevõtte menetlusdokumente ja ettevõtjale suunatud tahteavaldusi. Sellist isikut nimetatakse kontaktisikuks. Menetlusdokumendi või tahteavalduse kontaktisikule kättetoimetamisel loetakse vastav menetlusdokument või tahteavaldus kättetoimetatuks ka ettevõtjale.

Kui äriühingu asukoht on välisriigis, on kontaktisiku määramine kohustuslik. Kontaktisikuks võib määrata üksnes notari, advokaadi, advokaadibüroo, vandeaudiitori, audiitorettevõtja, mitteresidendi maksuesindaja maksukorralduse seaduse tähenduses või rahapesu andmebüroo poolt väljastatud tegevusluba omava usaldushalduse ja äriühingute teenuse pakkuja.

Likvideerimiskeskus OÜ omab usaldushalduse ja äriühingute teenuse pakkuja tegevusluba nr. FIU000068.

Juriidilise aadressi ning kontaktisiku teenus maksab 250 EUR aastas. Käibemaksu ei lisandu.

Kuidas saame aidata?

reCAPTCHA is required.